A Balatonlelle Lions Club is segíti a háborús menekülteket

A Balatonlelle LIONS Club - taglétszámához mérten – jelentős értékű adományokkal támogatta az Ukrajnából hazánkba menekülteket:

1. 25.000 Ft pénzadományt küldtünk - a klubunk költségvetése terhére – az Első Nyíregyházi Lions Club számlaszámára, a menekültek támogatási alapjának.
  2. 165.000 Ft pénzbeli adományt tettünk be a klubunk pénztárába, ezt az összeget adtuk át a Balatonlellén elszállásolt, több mint száz, - többségében gyermekek és édesanyák – ellátását biztosító helyi Család- és Gyermekjóléti Szolgálat részére. Ezt az adományunkat a klubtagjaink és a támogatóink saját maguk adták össze.
  3. Gregorics László klubtagunk cége hét tonna, tartós élelmiszert juttatott el Ukrajnába a háború kezdetén, saját teherautójukkal. Az adományuk értéke milliókban mérhető.
  4. Úgyszintén Gregorics László klubtagunk cége, a Halker Kft., a Balatonlellén elszállásolt háborús menekültek (a több mint 100 fő) napi főétkezésének teljes költségét 15 napra magára vállalta. Ezen adományuk értéke is milliókra rúg.