Balatonlelle Lions Club - 2021. évi Konvenció

A Balatonlelle Lions Club Klub 4 fővel képviseltette magát a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének 2021. június 12-én megtartott Konvencióján.

A Konvención a klub kapta a legtöbb elismerést, szám szerint hatot:

-          Németh István klubelnök: Melvin Jones kitüntetést,

-          Gregorics László tag: A horvátországi földrengés károsultjainak megsegítéséért kormányzói elismerésben részesült,

-          dr. Liszovszky Ágnes tag: Kaposvári Center Lions Club megszervezéséért,

-          Lellei klub: Az év Lions klubja kitüntetés,

-          Lellei klub: Legjobb tagfejlesztő klub kitüntetés,

-          Mag János klubtitkár: Kormányzói dicséret a több éves klubtitkári munkájáért.

A díjesőt egy közös klubvacsorával ünnepelték meg, amelyen még néhányan kormányzói dicséretben részesültek. A többi tag klubelnöki oklevelet kapott az éves munkájáért.