Balatonlelle Lions Club újabb adománya

A Balatonlelle Lions Club 04. 09-én ebéddel vendégelte meg a városban megszálló ukrán menekültek közel felét; 51 főt. Többségük kisgyerekes anyuka. A club által biztosított nyersanyagból az Albatros étterem tulajdonosa Both László készítette el a cukorborsó levest, sertéspörköltet, szarvacska-tészta köretet.

Külön köszönet jár Lászlónak - aki maga is tagja a clubnak - az önkéntesen felvállalt főzésért; a kiadós ebédért. Az adomány értéke kb. 100.000 Ft volt.