Diákok is segítettek a menekültek élelmezésében

A Balatonlelle Lions Club fiókklubjának, a Kaposvár Center Lions Clubnak két középiskolával van együttműködési megállapodása az iskolai közösségi szolgálat lebonyolítására: a Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskolával valamint a Munkácsy Mihály Gimnáziummal.

A Kinizsi diákjai és kedves tanáraik már sok finomsággal segítették a klubok jószolgálati munkáját. A Munkácsy gimisei csatlakoztak a Balatonlellei és a Center Lions Clubnak az ukrán menekültek élelmezéséhez és ellátásához nyújtott óriási munkájához. Alapos részt vállaltak abban, hogy szombaton mindenki vacsorához juthasson.

Köszönik a diákok és pedagógusaik segítségét! Köszönik a Tóth Pékségnek a zsemléket!