Évértékelő és vezetőségválasztó taggyűlést rendezett a Balatonlelle LC

A Balatonlellei Lions Club megtartotta az évértékelő és vezetőségválasztó taggyűlését 2021. május 20-án. A klubelnök beszámolt az elmúlt évi tevékenységükről, karitatív munkákról és a gazdálkodási eredményességükről.

Ezt követően a következő év tervezett gazdálkodásáról és klubprogramjairól adott tájékoztatást. A teljes létszámú tagság egyhangúan megszavazta a beszámolókat. Ezt követően szavaztak a klub „új” vezetőségéről, amely ismét a régi lett: Németh István klubelnök, Schadl Márta pénztárnok és Mag János klubtitkár.

Majd egy közös vacsora mellett ötleteltek arról, hogy a telekeladásért kapott nem kevés pénzt milyen hasznos ötletre fordítsák.