Iskolakezdési támogatással segített a Balatonlellei Lions Club

A Balatonlellei Lions Club idén is iskolakezdési támogatásban részesített tíz rászoruló nagycsaládost. A korábbi 10.000 Ft/családtámogatással szemben idén 20.000 Ft/család támogatást tudtak nyújtani.

Köszönhető ez annak, hogy erre a célra egyrészt kaptak százezer Ft adományt egy, a klubbal szimpatizáló személytől, másrészt idén is helyeztek ki vendéglátóhelyekre adománygyűjtő perselyeket. Ezekben hetvenezer Ft feletti összeg gyűlt össze. A klub a saját költségvetéséből egészítette ki ezeket a pénzeket úgy, hogy mind a tíz család 20-20 ezer Ft-ot kaphasson.