Látássérült csapatot fogadott a Balatonlellei LC

Ez év augusztus 18-án a Balatonlellei Lions Club egy közel 70 tagot számláló látássérült csapatot fogadott immár második alkalommal Balatonlellén, akik tandem kerékpárral érkeztek a balatoni körútjuk során.

Ez volt a 10. ilyen túrájuk, megkoszorúzták az első alkalommal elültetett fájukat és egy 10. éves emléktáblát is elhelyeztek. A tandemtúra vezető, a polgármester és a klub elnöke mondtak köszöntő beszédeket, majd kölcsönös ajándékozásra került sor. Ezt követően zsíroskenyérrel, pogácsákkal, gyümölccsel, süteményekkel, tortával és ásványvízzel kínálták őket.