Lions Liget avatása Balatonlellén

2021. május 8-án végre napos, meleg időben találkozhattak újra személyesen is egymással a Balatonlelle Lions Club tagjai. A klub tavaly tíz fát ültetett el a balatonlellei szabadstrandon, csatlakozva az országos faültetésekhez.

A facsoportot Lions Ligetnek nevezték el és egy faragott kőlappal tájékoztatták a strand vendégeit az akciónkról. Ezt követően egy szabadtéri ebéddel ünnepelték az avatást és hogy mindannyian be vannak oltva, egyik klubtag sem betegedett meg.