Szaloncukrot adományozott a Kaposvár Center Lions Club

A Balatonlelle LC fiókklubja, a Kaposvár Center Lions Club tagjának, Maráz Ferencnek és a Marázplast-Háztartási cikk Szakáruháznak (https://www.marazplast.hu) köszönhetően összesen 250 kg szaloncukrot adományoztak több helyszínre.

100 kg-t adományoztak a Kaposvár I. Lions Clubnak, 50 kg-t a Vakok és Gyengénlátók Somogy Megyei Egyesületének, valamint bőven jutott belőle a Somogy Megyei Duráczky EGYMI-nek, a farsangi bulihoz és a Liget Időskoruak Otthonának is.