Ülést tartott a Balatonlellei Lions Club

2018. november 29-én, csütörtökön rendezték meg a Balatonlellei Lions Club soron következő ülését, melyen jelen volt többek között dr. Chrabák László kormányzó és Fehér Jánosné Nelli régió elnök is.

Németh István, a Balatonlellei Lions Club elnökének beszámolója után a megjelent klubtagok meghallgatták dr. Chrabák László kormányzó úr, valamint Fehér Jánosné Nelli régió elnök tájékoztatóját a hazai, valamint a nemzetközi lions életről.

Ezt követően kötetlen baráti beszélgetésre került sor a klub életéről, illetve arról, hogy hogyan tudná még jobban segíteni a Szövetség a klubok munkáját.